Fort Noks

Exkluzívne ponuky

Spoločnosť Fort Noks Ltd bola založená v roku 1995 a za tie roky sa stala spoľahlivým partnerom a lídrom v oblasti stavebníctva a správy nehnuteľností na Slnečnom pobreží. Našou hlavnou prioritou je uspokojenie potrieb našich klientov prostredníctvom ponuky rozmanitých dovolenkových apartmánov v pobrežných letoviskách. Zaväzujeme sa k tomu, že počúvame a plne rozumieme požiadavkám našich klientov a poskytujeme im profesionálny a skúsený tím, ktorý ich sprevádza celým procesom.

Green Fort1
Riviera Fort Beach1
Grand Resort
Messambria Fort Beach1
5 1

Najlepšie Bulharské letoviská

Naše komplexy sa nachádzajú v najprestížnejších bulharských prímorských letoviskách, vrátane Elenite, Saint Vlas, Sunny Beach, Ravda, s výhodnou vzdialenosťou od letiska v Burgase (30-40 km).

Predaj luxusných apartmánov

Kúpou od nás získate nielen investíciu do nehnuteľnosti, ale aj tie najlepšie služby údržby a správy v danej oblasti. Väčšina našich komplexov je v prvej línii s obmedzeným prístupom s osobnými magnetickými kartami, 24-hodinovou bezpečnosťou a video-monitorovaním. Okrem dovolenky nebude na čo myslieť. Infraštruktúra našich komplexov sa každým rokom zlepšuje, vďaka neustálemu kontaktu medzi nami a našimi klientmi.

Ponúkame na predaj luxusné dovolenkové apartmány v našom komplexe Prestige Fort Beach , ktorý sa nachádza medzi Svätým Vlasom a Slnečným pobrežím. Premier Fort aparthotel – Pride of Ownership – S radosťou Vám oznamujeme možnosť kúpy nehnuteľnosti v aparthoteli Premier Fort. Komplex je určený na celoročné bývanie. Všetky apartmány sú plne zariadené, úplne pripravené na bývanie a prenájom v súlade so štandardmi a požiadavkami tour operátorov.

Jedinečné apartmány s výhľadom na more nájdete aj v našich ďalších komplexoch – v blízkosti Elenite v Messambria Fort Beach a Privilege Fort Beacha v Ravde – Riviera Fort Beach. Klientom, ktorí chcú nakúpiť na Slnečnom pobreží, môžeme ponúknuť Green Fort , len pár minút od pláže a všetkých atrakcií, ktoré rezort ponúka. Apartmány v Holiday Fort Club & Orchid Fort Garden sú v dosahu každého, už od 17 000,00 EUR. Komplexy sa nachádzajú hneď vedľa aquaparku a len 10-15 minút chôdze od pláže.

V areáli sa nachádza deväť bazénov, detské a športové ihriská a množstvo rekreačných oblastí. Naša pýcha Grand Resort je najväčší a najrozvinutejší komplex v tejto oblasti. Pozostáva z piatich dovolenkových komplexov – Marina View Fort Beach a Panorama Fort Beach tvoria prvú líniu, kým Sea Fort, Crown a Imperial Fort Club tvoria druhú líniu. Morská aj lesná časť tohto rezortu ponúka ideálnu príležitosť pre rodinnú dovolenku. Celková plocha strediska je viac ako jedenásť hektárov, z toho polovica je vyhradená pre množstvo rôznych zelených plôch.