Obhliadka nehnuteľnosti

Obhliadka nehnuteľnosti

Ponechajte nám organizáciu.

Zarezervujte si prehliadku priamo vo vašom záujme o nehnuteľnosť. Zabezpečíme pre vás prepravu, ubytovanie a sprievod makléra, ktorý Vám bude k dispozícii na mieste, aby Vám pomohol s Vašimi otázkami. Budete mať možnosť obhliadnuť si každú nehnuteľnosť o ktorú máte záujem, čím získate čas na dôkladné preskúmanie a zváženie svojich možností. Našim klientom navyše poskytujeme bezplatný právny servis v súvislosti s kúpou nehnuteľnosti.

property business agent couple
Property benefity

Exkluzívne pre Vás

Exkluzívne pre vás

Prečo spolupracovať s nami?

Sme etablovaným hráčom na trhu s nehnuteľnosťami s viac ako päťročnou úspešnou históriou. Našu neustálu kvalitu potvrdzujú naše exkluzívne partnerstvá s renomovanými developermi v odvetví. Naša základná hodnota spočíva v etických zásadách a dlhodobom partnerstve, či už so našimi obchodnými partnermi alebo klientmi. Dennodenne sa usilujeme o poskytovanie prvotriednej služby našim klientom, a to nielen pri kúpe alebo prenájme nehnuteľnosti, ale aj po celú dobu ich pobytu.

Naším poslaním je vytvárať pre našich klientov benefity, ktoré zabezpečia ich pohodlie a zároveň pomáhajú šetriť značné finančné prostriedky. Snažíme sa vytvoriť pre nich pridanú hodnotu, ktorá pretrváva v dlhodobej perspektíve.

Aké výhody získate pri výbere našich služieb?

Aké výhody získate pri výbere našich služieb?

Odborná pomoc a starostlivosť

Od prvého stretnutia s nami získate osobného poradcu, ktorý bude s vami na Vašom  projekte od začiatku až po úspešné získanie nehnuteľnosti do osobného vlastníctva. Jeho odborná pomoc a starostlivosť Vám poskytne istotu a pohodlie po celú dobu procesu.

A naše poslanie nekončí kúpou Vašej novej nehnuteľnosti. Naďalej budeme k dispozícii pre Vaše potreby, vrátane správy nehnuteľnosti a odbornej legislatívnej podpory.

Pre našich klientov je k dispozícii aj možnosť prenájmu nehnuteľnosti. Rozumieme dôležitosti udržiavania čistoty a poriadku vo Vašom apartmáne, a preto poskytujeme pravidelný upratovanie apartmánov podľa Vašich preferencií. Vaše pohodlie a komfort sú pre Nás prioritou.

benefity2 scaled