Hotel
Bulharsko

Slnko, more, teplo, dobré jedlo za prijateľné ceny. Pri ležaní na pláži nejednému človeku napadne, aké by to bolo skvelé, tráviť pri mori viac času. Morský vzduch a voda navyše blahodárne pôsobia na dýchacie cesty, či na pokožku.

Navyše by to mohla byť zaujímavá investícia. Mnohí Slováci v poslednej dobe by mali najradšej domček alebo apartmán pri Čiernom mori.

Apartmán v trojhviezdičkovom rezorte na pláži za cenu bytu v malom meste na Slovensku? V Bulharsku si podobný sen môžete splniť.

A práve teraz je ideálny čas na to, aby ste si vybrali nehnuteľnosť podľa svojich predstáv alebo  svojich snov, keďže ponuka je stále bohatá a neobmedzená hrozbou dovolenkárov, ktorí apartmány v letnej sezóne zaplnia.

Nehnuteľnosť v Bulharsku ponúka skvelú možnosť ako si uchrániť Vaše financie pred infláciou. Ceny rezidenčných nehnuteľností pri pobreží Čierneho mora každoročne rastú, je tu i výhľad na ďalší rast vzhľadom na prijatie Eura ako meny v 01/2025.

Výhodne investujete a zároveň využívate nehnuteľnosť pre svoje vlastné účely. Určite by Vám dali za pravdu aj naši klienti, ktorých pribúda každým rokom a majú s vlastnením už svoje pozitívne skúsenosti.

Nezmeškajte svoju šancu stať sa majiteľom nehnuteľnosti v tejto nádhernej oblasti s možnosťou vlastniť svoj vysnívaný kúsok raja. Pozrite si našu ponuku alebo sa obráťte na nás telefonicky pre viac informácií.

Ponúkneme Vám nehnuteľnosti podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Vaša finančná investícia a budúcnosť je dôležitá a my sme tu, aby sme Vám ju pomohli uskutočniť a posunúť smerom nahor.

Lokalita Nehnuteľnosti

Máte otázky ohľadom danej nehnuteľnosti?

Požiadavka na informácie k tejto nehnuteľnosti
Formulár Predaj