49 900 € / Štúdio v elegantnom komplexe Rainbow 1

49 900 € / Štúdio v elegantnom komplexe Rainbow 1

Slnečné pobrežie, Bulharsko

Predstavujeme Vám na predaj útulný a štýlový apartmán, vo vyhľadávanom rezorte Rainbow 1, ktorý sa nachádza v južnej časti najznámejšieho a najmodernejšieho letoviska – Slnečné pobrežie.

Apartmánový hotel Rainbow 1 je výrazný a elegantný luxusný komplex situovaný v populárnom stredisku Slnečné pobrežie, len 350 m od mora a jednej z najkrajších pláži Čierneho mora – Cacao Beach. Krásna široká pláž a krištáľovo čisté more ponúkajú najlepšie leňošenie aj aktívny odpočinok.

Komplex Rainbow je veľmi žiadanou lokalitou pre slovenských a českých občanov vďaka jej strategickej polohe.

Poloha hotela je ideálna pre návštevu historickej časti Nesebaru, či už pešo, vláčikom alebo miestnou autobusovou dopravou. V blízkom okolí sa nachádza množstvo reštaurácií a celý rad nočných klubov, barov, diskoték, atrakcie pre deti aj dospelých, ako aj dva aquaparky.

Majiteľom a hosťom je k dispozícii 24-hodinová strážna služba a recepcia, kontrolovaný vstup, údržba, upravené plochy, vonkajší bazén pre dospelých s detskou časťou, relaxačné a slnečné zóny s ležadlami, bar pri bazéne, sauna, parkovisko.

Komplex Rainbow pozostáva zo štyroch budov, ktoré majú spoločnú infraštruktúru. Komplex ponúka recepciu, 2 reštaurácie podávajúce tradičné bulharské pokrmy, 3 vonkajšie bazény, detské ihrisko pre deti, bazén bar, sauna, jakuzzi, fitness, mini golf, minimarket s potravinami, vonkajšie barbecue, ihrisko na plážový volejbal a minifutbal. Rezidenti komplexu si budú môcť užívať celkovú infraštruktúru vo všetkých štyroch komplexoch vrátane vonkajších bazénov zadarmo. 

 • Letovisko : Slnečné pobrežie
 • Rezort : Rainbow 1
 • Plocha : 44 m2
 • Balkón : áno
 • Poschodie : 2
 • Zariadenie : áno
 • Parkovisko : áno
 • More : 350 m
 • Autobusová zastávka : áno
 • Reštaurácia : áno
 • Bazén : áno
Apartmán sa nachádza na druhom poschodí domu s výťahom. Jedná sa o štúdio, ktoré je prerobené na 2 – izbový apartmán. Má nasledovné dispozičné riešenie – obývacia izba s gaučom a vybavenou kuchynkou, samostatná spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, balkón.
Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená a vybavená všetkými potrebnými domácimi spotrebičmi, ihneď k nasťahovaniu.

Všetky zmluvy od rezervačnej až po kúpnu zmluvu sú 2 jazyčné teda aj v slovenskom jazyku a pri kúpe Vás sprevádza náš certifikovaný tlmočník. Pri kúpe Vám predložíme notársky overený doklad o bezdĺžnosti nehnuteľnosti.

Kúpou apartmánu v tomto kvalitnom rezorte si zabezpečíte vynikajúcu investíciu.

Lokalita Nehnuteľnosti

Máte otázky ohľadom danej nehnuteľnosti?

Požiadavka na informácie k tejto nehnuteľnosti
Formulár Predaj